REJESTRACJA KONTA UCZESTNIKA

Zapraszamy do rejestracji online na 15. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® oraz 15. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE. 

Poprawne wypełnienie formularza, a także wyrażenie wszystkich zgód marketingowych premiowane jest otrzymaniem identyfikatora umożliwiającego wstęp na Targi.

  • Masz już konto w systemie? ZALOGUJ SIĘ i pobierz wejściówkę. 
  • Będziesz na targach po raz pierwszy? Wypełnij poniższy formularz. 
Po poprawnym wypełnieniu formularza i wyrażeniu zgód marketingowych otrzymasz bezpłatny identyfikator umożliwiający wstęp na targi.

Uwaga: Na podany w formularzu adres e-mail wyślemy informację o poprawnym ukończeniu rejestracji i link do pobrania biletu. Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości e-mail po zakończeniu rejestracji, sprawdź folder SPAM oraz skasuj oznaczenia spam z tej wiadomości. 

Dane Uczestnika

Dane firmy

select

Jakich produktów / usług szukasz na targach?

Dane logowania

* wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu rejestracji na Targi oraz kontakt telefoniczny i mailowy w sprawach organizacyjnych z nimi związanych. Oświadczam również, że zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu moich danych osobowych dostępną tutaj.
* wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych (informowanie o wydarzeniach organizowanych przez Targi w Krakowie, szkoleń i konferencji, usłudze newsletter) za pomocą zarówno telefonu jak i maila. Zgodę mogę wycofać w każdym momencie.
* oświadczam, że zapoznałam/łem się z zasadami obowiązującymi w obiekcie EXPO Kraków dostępnymi tutaj, akceptuję je w całości i zobowiązuję się do ich przestrzegania.

Powyższe zgody obejmują przetwarzanie danych w przyszłości, jeśli nie zmieni się cel przetwarzania.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Targi w Krakowie Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Galicyjska 9; kontakt do inspektora ochrony danych: iod@targi.krakow.pl; Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna tutaj.

FAQ

Otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
Komunikat ten oznacza, że w przeszłości rejestrowałeś się już w systemie i posiadasz w nim konto. Zapomniane hasło można zresetować, korzystając z funkcji [Zapomniałem hasła] na stronie logowania. Osoby posiadające konto w systemie, nie muszą rejestrować się ponownie.

 Rejestrowałem się w zeszłym roku
Jeśli dokonałeś rejestracji w zeszłym roku, posiadasz już konto w systemie. Aby odebrać voucher na tegoroczną edycję, wystarczy zalogować się na swoje konto i zaktualizować dane.

Czy nazwa użytkownika [Login] może być adresem e-mail?
Tak, to częsta praktyka, minimalizuje ilość zapamiętywanych informacji.

Co oznacza * przy opisie pola (np. E-mail *)?
Znak ten oznacza, że bez wypełnienia tego pola nie można kontynuować zamówienia.

Inny problem z rejestracją
Skontaktuj się proszę z nami na pomoc@exposupport.pl